E-DERGİLER

Dijital Yayınlarımız

YAŞARIM

Yeni bir başlangıç için merhaba. YAŞARIM Dergisi’ ni sizler için büyük bir özenle hazırladık. Okurlarımız, dergimizde sadece üniversitemizin tanıtımına yönelik bilgiler haricinde spordan sanata, hobiden sağlığa kadar zengin bir içerikle karşılaşacaklar.

YAPRAK

YAPRAK Dergisi, Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri ile Grafik Tasarımı Programı öğrencileri tarafından hazırlanan bir uygulama dergisidir. Öğrencilerimizin derslerde edindikleri teorik bilgileri pratiğe aktardığı bu yayında, MYO ve Üniversitemiz hakkında haberler, mesleki haberler, kültür-sanat haberleri, spor haberleri, sağlık ve kişisel gelişim alanlarında yazılar yer almaktadır.

JOURNAL

E-Journal of Yaşar University (Yaşar Üniversitesi E-Dergisi), üç ayda bir (yılda dört kez) elektronik ortamda yayımlanan; hakemli ve hakemin yazarı bilmemesi esasına dayalı uluslararası alan endekslerinde taranan bir dergidir. Bununla birlikte derginin belli içerikteki özel sayıları (armağanlar da dahil olmak üzere) basılarak da yayınlanabilmektedir.

HUKUK DERGİSİ

Yaşar Üniversitesi Hukuk Dergisi (Yasar Law Review) –ISSN …..), Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından çıkarılacak, hukuk alanında ulusal ve uluslararası düzeyde yapılan özgün bilimsel çalışmaları bilim insanlarına ve hukuk uygulamacılarına duyurmayı amaçlayan bilimsel hakemli bir dergidir.
TOP