YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Yaşar Üniversitesi Yazı İşleri Müdürlüğü Üniversitemizin kurum içi ve kurum dışı evrak kayıt sürecini yürüten, kurum içi ve kurum dışı yazışmaların kayda alınması, takibi vb. süreçlerini 2016 yılının Nisan ayında faaliyete geçen Elektronik Belge Yönetim Sistemi [https://ebys.yasar.edu.tr] üzerinde gerçekleştiren birimdir.

Bununla birlikte; Genel Sekreterlik Makamına bağlı olarak Evrak Yönetim ve Bilgi Edinme Süreçlerini de yürütmektedir. Yaşar Üniversitesi Yazı İşleri Müdürlüğü, Türk Standardları Enstitüsü’nün belgelendirme ve uygunluk değerlendirme denetimi sonucunda Eylül ayı itibarıyla tüm Türkiye’de sona eren TSE EN ISO 9001:2008 belgelendirmesinin ardından 2018 Ekim ayında TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır.

Belgeyi düzenlenen törenle TSE yetkililerinden alan Yaşar Üniversitesi, kurum içi ve kurum dışı yazışma çalışmalarında kalite yönetimini sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmiştir.

Kurum İçi ve Kurum Dışı Yazışmalarda Sürekli İyileştirme

Selçuk Yaşar Kampüsü’nde düzenlenen törene, TSE Ege Bölge Koordinatörü Atila Gündüz, Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemali Dinçer, İzmir Belgelendirme Müdürü Ahmet Namlı, üniversite yöneticileri, belgeye hak kazanan idari personel ve TSE temsilcileri katıldılar. 2017 yılının Şubat ayında gözetim denetimini başarıyla veren Yazı İşleri Müdürlüğü Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir.
Kep Adresimiz [email protected]
E-Posta [email protected]
Telefon +90 (232) 570 7084 - 7085
TOP